Anasayfa
04 Aralık 2018 ( 167 izlenme )

Ak Parti’nin İstanbul adaylarını canlı yayında açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi eski Milletvekili Barış Yarkadaş, Halk TV’de AK Parti'nin İstanbul adaylarına ilişkin kulis bilgilerini paylaştı.

İşte Barış Yarkadaş'ın Halk TV'e açıkladığı AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve ilçe belediye başkan adaylarının listesi:

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

BİNALİ YILDIRIM - (TBMM BAŞKANI)

1- ADALAR

HERMAN BALYAN -  SURP PİRGİC HASTANESI VAKFI BAŞKAN VEKİLİ

2- ARNAVUTKÖY

BAYRAM ŞENOCAK  - (AKP İSTANBUL İL BAŞKANI)

3- ATAŞEHİR

SİNAN GENİM - (MİMAR)

4- AVCILAR

İBRAHİM ULUSOY - (AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HASTANESİ'NDE BAŞHEKİM)

5- BAĞCILAR

LOKMAN ÇAĞRICI - (BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI)

6- BAHÇELİEVLER

MAHMUT GÜRCAN  - (DOGU ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRÜ  - BAKIRKÖY ESKİ İLÇE BAŞKANI)

7- BAKIRKÖY

ALİ TALİP ÖZDEMİR - (ESKİ ÇEVRE BAKANI – ESKİ BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI)

8- BAŞAKŞEHİR

HARUN KARACA- (İSTANBUL 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ)

9- BAYRAMPAŞA

ATİLLA AYDINER - (BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANI)

10- EYÜPSULTAN

MEVLÜT UYSAL - (İBB BELEDİYE BAŞKANI)

11- FATİH

AHMET BAHA ÖĞÜTKEN - (26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ)

12- GAZİOSMANPAŞA

ERGÜN TURAN - (TOKİ BASKANI)

13- GÜNGÖREN

HASIM TAŞKIRAN- (İŞ İNSANI)

14- SULTANBEYLİ

HÜSEYIN KESKİN - (SULTANBEYLI BELEDİYE BAŞKANI)

15- ÜSKÜDAR

HABİL YAZICI  - (AKP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI)

16- ZEYTİNBURNU

ÖMER ARISOY - (KÜLTÜR ve TURİZM BAKAN YARDIMCISI)

17- ÜMRANİYE

İSMET YILDIRIM  - (KİPTAŞ GENEL MÜDÜRÜ)

18- BEYOĞLU

HAYDAR ALİ YILDIZ - (26. DÖNEM İSTANBUL MİLLETVEKİLİ)

19- ÇATALCA

MESUT ÜNER - (AKP ÇATALCA İLÇE BAŞKANI - MİMAR)

20- KADIKÖY

ÖZGÜL ÖZKAN YILMAZ - (İSTANBUL KALKINMA AJANSI - GENEL SEKRETERİ)

21- BEYLİKDÜZÜ

AV. ISMAİL DAMAT - (AKP BEYLİKDÜZÜ İLCE BAŞKANI)

22- BÜYÜKÇEKMECE

VELİTTİN KÜÇÜK - (2009 MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI - İŞ İNSANI)

23- ŞİLE

EROL ÇELEBİ - (ŞİLE 2014 MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI)

24- KÂĞITHANE

BÜNYAMİN DEMİR  (AKP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI)

25- MALTEPE

AHMET ERHAN GÖKAL  - (İBB GENEL SEKRETER ESKİ YARDIMCISI)

26- PENDİK

AHMET CİN - (AKP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI)

27- SANCAKTEPE

İSMAİL ERDEM - (SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI)

28- SARIYER

SALİH BAYRAKTAR - (AKP SARIYER İLÇE BASKANI)

29- BEYKOZ

MURAT AYDIN - (ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANI)

30- ÇEKMEKÖY

AHMET POYRAZ - (ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANI)

31- ESENLER

MEHMET TEVFİK GÖKSU - (ESENLER BELEDİYE BAŞKANI​)

32- ESENYURT

AHMET ARSLAN - (ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME ESKİ BAKANI - BİNALİ YILDIRIM'A YAKIN)

33- SULTANGAZİ

AV. HACI ORHAN - (SULTANGAZİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ)

34- ŞİŞLİ

FAZLI KILIÇ - (KAGITHANE BELEDİYE BAŞKANI)

35 - TUZLA

MURAT DEMİR  - (26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ)

 

36- KARTAL

EBUBEKİR TAŞYÜREK- (İBB AKP  ESKO GRUP BAŞKAN VEKİLİ)

37- SİLİVRİ

MEHMET ÖZÇELİK - (TOKİ BAŞKAN YARDIMCISI)

38- BEŞİKTAŞ

AHMET MİSBAH DEMİRCAN - (BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI)

39- KÜÇÜKÇEKMECE

AZIZ YENIAY - (KÜÇÜKÇEKMECE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI)

Bunlar da İlginizi Çekebilir